عمومی

این یک لباس زیر معمولی نیست؛ یک تجربه قاعدگی جدید از لیوا فارماست!

احتمالا هر کدام از ما در میان خاطرات تلخ و شیرین دوران پریودی، حداقل برای یکبار هم که شده، لکه شدن لباس یا تشک را تجربه کرده ایم و به خاطر این موضوع در دوران پریودی با کلی از لباس هایمان خداحافظی کرده ایم! لکه های ناشی از نشتی خون به دلیل جا به جا شدن لوازم بهداشتی و یا پر شدن ظرفیت آن ها، نه تنها حس ناراحت کننده ای به ما می دهد، بلکه تمیز کردن آن ها کاری است بسی دشوار! یا زنانی را در نظر بگیرید که دچار بی اختیار و نشن ادرار هستند و حتی از خندیدن در جمع، عطسه یا سرفه کردن هم هراس دارند چون ممکن است لباسشان خیس شود! یا حتی زنانی که به تازگی زایمان کرده اند و نیازمند وسیله ای برای کنترل خونریزی بعد از زایمان هستند اما به پدهای بهداشتی حساسیت دارند و یا به هر دلیلی با آن ها راحت نیستند! حالا به این فکر کنیم که چه میشود اگر محصولی داشته باشیم که به ما اطمینان بدهد حتی اگر خون یا ادرار نشت کند، نیازی نیست نگران لکه شدن لباس ها و یا تشک باشیم؛ چون هیچ مایعی مسیری به بیرون نخواهد داشت! حتی بتوانیم این محصول را به تنهایی و بدون نیاز به هیچ وسیله ی بهداشتی دیگری استفاده کنیم و خیالمان بابت عدم نشت راحت باشد؟!  

خب حالا باید بگوییم که محصولی که می خواهید همین جا در لیواست و همه آنچه گفتیم ویژگی هایی از محصول جدید لیوا فارما یعنی “لباس زیر قاعدگی” است.

هشدار : خطر شگفت زدگی ناشی از خواندن این مطلب، به دلیل ویژگی های فوق العاده کاربردی این محصول وجود دارد.

لباس زیر قاعدگی چیست؟

لباس قاعدگی لیوا فارما دارای چهار لایه جاذب است و به شما این اطمینان را می دهد که خون قاعدگی تان را بدون هیچگونه نشتی جذب کند.لایه هایی با قابلیت عبور هوا در این لباس زیر، مانع از عرق کردن ناحیه تناسلی خواهند شد و برای استفاده روزانه، خواب، محل کار و … کاملا مناسبند. لایه های این لباس از مواد جاذب ضد بو و ضد نشت ساخته شده اند و شما با استفاده از این لباس نیازی به استفاده از پد یا محصولات بهداشتی دیگر مانند کاپ، نواربهداشتی یا تامپون نخواهید داشت؛ اما انتخاب با خودتان است. شما می توانید این لباس را به همراه لوازم بهداشتی دیگر و یا به تنهایی استفاده کنید و در هر حالت مطمئن باشید که نشتی و لکه خونی در کار نخواهد بود.

شورت پریود لیوا فارما زیر ذره بین

حال بیایید تا این محصول شگفت انگیز را لایه به لایه بررسی کنیم:

1-لایه داخلی:

این لایه از پارچه نرم  با طراحی خاصی تولید شده که کمک میکند خون قاعدگی به سرعت به لایه زیرین هدایت شود و سطح لباس زیر به سرعت خشک شود. 

2- لایه مرکزی:

این لایه، از پارچه جاذب حاوی ذغال بامبو تولید شده، که با توزیع یکنواخت خون جذب شده، مانع از ایجاد رطوبت می شود و کمک میکند که احساس راحتی داشته باشید. همچنین به دلیل جنس خاص آن مانع ایجاد و انتشار بوی نامطبوع می شود.

3- لایه ضدآب:

لایه سوم، لایه ضد آب و ضد نشت لباس زیر قاعدگی لیواست. اگر قاعدگی شما سنگین و بیشتر از طرفیت لایه دوم باشد، نگران نباشید! لایه بیرونی ضد آب، از لباس شما در برابر نشت خون محافظت می کند.

4-لایه بیرونی:

لایه بیرونی به دلیل تماس با پوست بدن، بسیار نرم و لطیف انتخاب شده و از ایجاد احساس ناراحتی بر روی پوست در طولانی مدت جلوگیری میکند.

هر کدام از این 4 لایه با عملکردی منحصر به فرد باعث می شوند تا شما یک محصول فوق العاده راحت و کاربردی را تجربه کنید.

جدای از این مسایل، از ویژگی های منحصر بفرد لباس زیرهای قاعدگی لیوافارما، فاق بسیار بلند آن است، که با هر اندامی راحتی کامل شما را حین استفاده تضمین میکند. 

شورت قاعدگی لیوا فارما

لباس زیر قاعدگی لیوافارما، دوست دار محیط زیست

این محصول، یکبار مصرف نیست و از موادی ساخته شده که قابل شستشو و استفاده مجدد هستند. بنابراین شما با تهیه این محصول پریودی بدون زباله را تجربه میکنید. این لباس یک محصول پایدار و جایگزین محصولات بهداشتی یکبار مصرف است و با تهیه این محصول هم به خودتان و هم به زمین کمک خواهید کرد.

نکاتی برای شستشو و استفاده دوباره لباس زیر پریودی

  • پس از هر بار استفاده از لباس زیر قاعدگی، آن را با آب کمتر از سی درجه شستشو دهید و پس از خشک شدن محصول دوباره از آن استفاده کنید. 
  • نیازی به خیساندن محصول در آب و یا مواد شوینده نیست؛ آبکشی را تا جایی ادامه دهید که آب خروجی از لباس، شفاف باشد. 
  • می توانید لباس زیرتان را همراه با سایر لباس ها در ماشین لباسشویی بشویید؛ در این صورت بهتر است شستشو را با آب سرد و در یک کیسه نازک جداگانه انجام دهید. 
  •  استفاده از مواد سفید کننده و نرم کننده دارای کلر کارایی و جذب محصول را کاهش خواهد داد؛ پس برای شستشوی لباس زیر خود، این مواد را فراموش کنید.

با توجه به نکات گفته شده شما با افتخار، یک قاعدگی بدون زباله خواهید داشت 🙂 

راه حلی برای بی اختیاری ادرار

بسیاری از زنان به دلایل مختلف، در طول عمر خود بارها بی اختیاری ادرار را تجربه می کنند. ضعیف شدن عضلات کف لگن دلیل اصلی این موضوع است که می تواند در پی عوامل مختلفی از جمله زایمان، بالارفتن سن، چاقی و… رخ دهد. افراد مبتلا ممکن است با وارد شدن کمترین فشاری به ناحیه شکمی دچار ریزش ادرار شوند، حتی با خندیدن، عطسه و سرفه! 

لباس زیر قاعدگی لیوا به گونه ای طراحی شده است تا زنانی که به دلایل مختلف دچار بی اختیاری ادرار هستند نیز می توانند از آن استفاده کنند و نگران خیس شدن لباس های خود به دلیل نشتی ناشی از بی اختیاری ادرار نباشند. برای ساخت این محصول از پارچه‌های باکیفیت استفاده شده تا قابلیت جذب بالا و عبور هوا را داشته باشند؛ بنابراین نگرانی بابت گرم شدن ناحیه تناسلی و تعریق و ایجاد شرایط میکروب زا نیز وجود ندارد. بنابراین برای کاهش استرس و ناراحتی ناشی از این اختلال در زنان مبتلا، استفاده از این محصول یک راه حل مناسب تا رسیدن به درمان است.

لباس زیر قاعدگی برای خونریزی پس از زایمان؟!

پس از زایمان، رگ های خونی دیواره رحم که به مدت نه ماه جنین به واسطه آن ها تغذیه شده، دیگر به پایان عمر خود می رسند و باید از بدن خارج شوند؛ بنابراین بعد از زایمان با فرو ریخته شدن دیواره رحم، شما خونریزی سنگین تر و طولانی تری نسبت به خونریزی پریود خواهید داشت. استفاده از لباس زیر قاعدگی لیوا فارما در این دوران نیز امکان پذیر است و شما را از خرید انبوهی از لوازم بهداشتی مانند پد مخصوص و … بی نیاز خواهد کرد. استفاده از این محصول به شما اطمینان می دهد که نشتی خون را تجربه نکنید و به جای تولید انبوهی از زباله های بهداشتی، مادری خواهید شد که اولین قدم را برای پرورش فرزندی دوستدار محیط زیست برداشته است.

برای همه زنان، با سایز های مختلف از S تا XXXL

این محصول در 6 سایز مختلف و برای استفاده همه زنان با هر اندامی طراحی شده است و این اطمینان را به شما می دهد که با انتخاب سایز مناسب خود، تجربه جدید و بدون نشتی ای از پریود را خواهید داشت.

در جدول زیر میتوانید اندازه مناسب خودتان رو پیدا کنید.

در یک کلام می توان گفت که کارایی این محصول فوق العاده است. طراحی هر لایه با مطالعات و آزمایش های مختلف انجام شده و فرایند تولید، بار ها توسط کارشناسان بازنگری و تغییر یافته است؛ تا در نهایت لیوا بتواند برای زنان، یعنی الهام بخش ترین بخش جامعه، محصولی مطمئن و با کیفیت تولید کند. اما این پایان راه نیست و ما در لیوا امیدواریم که بتوانیم رضایت شما همراهان عزیز را در کنار این محصول خود نیز داشته باشیم. با کمال میل تمام نظرات شما را به گوش دل می شنویم :

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *