سیاست ها، قوانین و شرایط

فهرست مطالب

سیاست حریم خصوصی

سیاست های حفظ حریم خصوصی در قالب یک سند الکترونیکی و به عنوان قرارداد الکترونیکی (سند قانونی بین کاربر و لیوافارما)، در جهت احترام به حریم شخصی کاربران سایت تنظیم شده است. پذیرش “سیاست های حفظ حریم خصوصی”، نیازمند هیچگونه امضای فیزیکی، الکترونیکی و یا دیجیتال نمی باشد.

لطفاً سیاست های حریم خصوصی را با دقت مطالعه کنید. تمامی مطالب و فعالیت های سایت لیوافارما  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است، همچنین هرگونه استفاده و فعالیت کاربر در هر قسمتی از سایت، به منزله پذیرش تمامی قوانین لیوافارما ، پذیرش سیاست های حفظ حریم خصوصی و آگاهی از نحوه استفاده از خدمات لیوافارما می باشد.

اگر موافق پذیرش این سیاست ها نیستید، لطفاً از سایت لیوافارما استفاده نکنید.

کاربر با ارائه اطلاعات شخصی خود اعم از نام و نام خانوادگی، آدرس ها، ایمیل، شماره های تماس همراه و ثابت، استفاده از بخش ها و خدمات سایت، ثبت و پرداخت سفارش، قوانین سیاست حفظ حریم شخصی را می پذیرد و لیوافارما تعهد می دهد تمامی اطلاعات ارائه شده توسط کاربر را محترم شناخته و محفوظ نگه دارد و تنها در صورت استفاده غیرمجاز و غیرقانونی و با ارائه حکم قضایی می تواند اطلاعات را با نهاد ثالث ذیربط به اشتراک بگذارد.

کاربر مسئول حفظ و نگهداری از اطلاعات کارت و حساب بانکی خود می باشد و لیوافارما هیچگونه دخل و تصرفی در اطلاعات کارت و یا ذخیره سازی آنها ندارد و قادر به رصد و ذخیره اطلاعات بانکی کاربر نمی باشد. لیوافارما به صراحت هر گونه سوءاستفاده از کارت و حساب بانکی کاربر را رد می نماید و تمامی مسئولیت های حفظ و نگهداری از اطلاعات شخصی و محرمانه کارت و حساب بانکی بر عهده خود کاربر می باشد.

لیوافارما توصیه می نماید کاربر از در اختیار گذاشتن اطلاعات حساب کاربری و حساب بانکی خود با اشخاص دیگر اکیداً خودداری فرماید.

لیوافارما اجازه دخل و تصرف در موارد زیر را دارد:

– ویرایش، حذف و یا تغییر قوانین و مقررات سایت و قوانین و مقررات حفظ حریم شخصی

– درخواست دریافت اطلاعات بیشتر از کاربران در رابطه با سرویس های خدمات ثبت و ارسال سفارش

– محدود و یا مسدود کردن دسترسی کاربر با صلاحدید لیوافارما، با توجه به قوانین شرایط استفاده از سایت

– اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه و مطالب مرتبط

– ویرایش، حذف و یا تغییر بخش های مختلف سایت که به حریم شخصی کاربر صدمه نمی زند

لیوافارما پیشنهاد می کند کاربر به طور مرتب “سیاست های حفظ حریم خصوصی” را بررسی کند تا از آخرین تغییرات رخ داده در سایت مطلع شود. استفاده مستمر کاربر از وب سایت یا ارائه اطلاعات هویتی، استفاده از بخش ها، خدمات، ثبت سفارش و پرداخت به معنی پذیرش تمامی قوانین لیوافارما می باشد.

اطلاعات شخصی

هدف لیوافارما از جمع آوری اطلاعات هویتی کاربر، استفاده از این اطلاعات در جهت شناسایی منحصر به فرد، احراز هویت و ارائه خدمات بهینه به کاربر می باشد. این اطلاعات می تواند شامل موارد زیر باشد:

نام کاربری، رمز عبور، نام و نام خانوادگی، آدرس ها، شماره تلفن همراه و ثابت، آدرس ایمیل، تاریخ تولد، جنسیت و یا سایر اطلاعات همانند اطلاعات مربوط به فعالیت ها و سفارشات در وب سایت (از جمله تاریخچه خرید یا خرید) و یا اطلاعات مالی همانند اطلاعات حساب بانکی یا شماره کارت بانکی تنها برای برگشت وجه پرداختی.

در نظر داشته باشید، لیوافارما ارائه و ارسال هیچگونه اطلاعات اضافی دیگری در خصوص حساب یا کارت بانکی و یا اطلاعات حساس و امنیتی شخصی از کاربر را، درخواست نخواهد کرد.

اطلاعات غیر شخصی

لیوافارما ممکن است اطلاعات مشخصی از کاربر را طی پروسه بازدید کاربر از سایت، حفظ و نگهداری کند. این اطلاعات به صورت مستقیم به لیوافارما در جهت شناسایی وکاربر کمکی نمی کند و ممکن است شامل موارد زیر باشد:

– موقعیت جغرافیایی یا آی پی کاربر

– جزئیات ارائه دهنده خدمات مخابراتی کاربر یا ارائه دهنده خدمات اینترنتی

– نوع مرورگر (اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، اپرا، گوگل کروم و غیره)

– سیستم عامل مورد استفاده

– زمان آخرین بازدید از وب سایت

– مدت زمان سپری شده توسط کاربر در سایت

دقت فرمایید اطلاعات غیر شخصی از طریق روش های مختلف از جمله استفاده از کوکی ها جمع آوری می شود. ممکن است کوکی ها به صورت موقت یا دائمی مورد استفاده لیوافارما قرار گیرد.

کاربر می تواند کوکی ها را از رایانه خود پاک کند و یا به نحوی مرورگر رایانه خود را پیکربندی کند که هنگام تلاش لیوافارما برای ذخیره کوکی ها، به او هشدار دهد. این احتمال وجود دارد که با غیرفعالسازی قابلیت ذخیره کوکی ها، برخی از خدمات و ویژگی های سایت برای کاربر غیرفعال، مسدود و یا محدود شود.

لیوافارما ممکن است از اطلاعات حاصله از فرایند بازدید و فعالیت های کاربر در سایت و جمع آوری اینگونه اطلاعات غیرشخصی، در جهت پذیرش تبلیغات و یا مشاوره برای حذف و یا اضافه نمودن محصولات و خدمات جدید با همکاری اشخاص ثالث (مطابق با تمامی قوانین از جمله قوانین تجارت الکترونیک و حفظ حریم خصوصی) استفاده کند.

اطلاعاتی که کاربر به لیوافارما ارائه می دهد باید معتبر، صحیح، واضح و به روز باشد. کاربر تمام حقوق، مجوز ها و موافقت های لیوافارما در مورد ارائه اطلاعات را می پذیرد و لیوافارما این حق را دارد که در صورت درخواست ارائه اطلاعات اضافی در رابطه با فرایند ثبت سفارش و ارائه خدمات بهینه برای ثبت و ارسال، اطلاعات موردنیاز را از کاربر درخواست کند.

توجه فرمایید اطلاعات کاربر عمدتاً در قالب الکترونیکی ذخیره می شود، اما داده های خاص نیز می توانند در فرم های فیزیکی ذخیره شوند.

هدف لیوافارما از جمع آوری اطلاعات شخصی و غیرشخصی

– آسان سازی استفاده کاربر از بخش های مختلف سایت، خدمات و یا سایر سرویس های مرتبط

– پاسخگویی به سوالات کاربر و یا درخواست های کاربر برای دریافت اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات مختلف ارائه شده در سایت

– ارائه اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات موجود در سایت و ارسال اطلاعات، مطالب، انتقادات و پیشنهادات

– ارسال اطلاعات مهم در مورد وب سایت، تغییر شرایط، موافقت نامه های کاربر و سیاست ها یا سایر اطلاعات اداری

–  ارسال نظرات

– شخصی سازی تجربه کاربر در سایت با ارائه تبلیغات، محصولات و پیشنهادات متناسب با ترجیحات کاربر

– کمک به کاربر در جهت رفع مشکلات

– مدیریت بهتر سایت

– انجام بررسی های داخلی و تجزیه و تحلیل داده ها برای وب سایت (به عنوان مثال، تعیین تعداد مراجعات به صفحات خاص در سایت)

– بهبود خدمات، محتوا و تبلیغات در سایت

– تسهیل برنامه های مختلف و ابتکارات ارائه شده توسط لیوافارما

– تجزیه و تحلیل نحوه استفاده از خدمات، سنجش اثربخشی تبلیغات و تسهیل رویه های سفارش و پرداخت

– انجام تحقیقات

– محافظت از یکپارچگی سایت

– پاسخ دادن به رویه های قانونی، قضایی و ارائه اطلاعات به سازمان ها و نهادهای قضایی در صورت ارائه حکم اجرایی و قضایی و یا در ارتباط با تحقیقات در مورد موضوعات مربوط به امنیت عمومی

– انجام مطالعات تحلیلی در مورد جنبه های مختلف از جمله رفتار کاربر، ترجیحات کاربر و غیره

– اجرای شیوه های امنیتی اطلاعات

– تعیین نقص های امنیتی سایت

– بررسی، جلوگیری یا اقدام در مورد فعالیت های غیرقانونی و مشکوک به تقلب و تخلف

– انجام تحقیقات قانونی

– ردیابی منابع کامپیوتری و یا هر فردی که ممکن است مشکوک به انجام تهدیدات احتمالی، خطرات برای امنیت فیزیکی کاربران و یا امنیت سایت باشد

امنیت

امنیت اطلاعات شخصی کاربر برای لیوافارما مهم است. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربر نباید آن را برای شخص دیگری فاش کند. لیوافارما هویت شخصی کاربران را محترم دانسته و محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر با حکم قضایی و در راستای کمک به مراجع ذیصلاح.

شرایط استفاده

شرایط استفاده از وب سایت

“شرایط استفاده از سایت لیوافارما” در قالب یک سند الکترونیکی و به عنوان قرارداد الکترونیکی (سند قانونی بین کاربر و لیوافارما)، در جهت مشخص نمودن رویه ها و قوانین و مقررات این سایت تنظیم شده است. تمامی مطالب و فعالیت های سایت لیوافارما مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است، همچنین هرگونه استفاده و فعالیت کاربر در هر قسمتی از سایت، به منزله پذیرش قوانین مذکور، قوانین مرتبط با سایت و آگاهی از نحوه استفاده از خدمات لیوافارما می باشد.

پذیرش “شرایط استفاده از سایت لیوافارما”، نیازمند هیچگونه امضای فیزیکی، الکترونیکی و یا دیجیتال نمی باشد.

لطفاً قبل از استفاده یا ثبت نام در سایت لیوافارما و یا دسترسی به بخش ها، اطلاعات یا خدمات از طریق سایت، این شرایط را با دقت بخوانید. اگر موافق پذیرش این شرایط نیستید، لطفاً از سایت لیوافارما استفاده نکنید.

شرایط عمومی

شرکت مسیر سبز بیتا، شرکتی دارای قعالیت مجاز زیر نظر اداره کل تجهیزات پزشکی کشور می باشد که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران تأسیس شده است و دارای دفتر ثبت شده در تهران می باشد. فروشگاه این شرکت با نام “لیوافارما” به عنوان واسطه ای در قالب بازار آنلاین است و در حال حاضر محدود به ارائه خدمات به صورت اینترنتی بوده که هدف آن تبلیغ، نمایش و ارائه محصولات برای فروش می باشد.

در صورت هر گونه تغییر در قوانین، سیاست ها، رویه ها، خدمات و یا افزودن خدمات جدید، تغییرات در همین صفحه و یا بخش های مرتبط اطلاع رسانی خواهد شد. استفاده مستمر کاربر از سایت به منزله پذیرش هر گونه تغییرات می باشد. لیوافارما از شما درخواست می کند به طور منظم از سایت دیدن کنید تا از آخرین تغییرات در مورد شرایط استفاده از سایت مطلع شوید.

خدمات

وب سایت لیوافارما یک پلت فرم الکترونیکی در قالب یک بازار الکترونیک و واسطه ای است که هدف آن تبلیغ، نمایش و ارائه محصولات برای فروش می باشد. در نظر داشته باشید که استفاده از خدمات لیوافارما و ثبت سفارش به معنای پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین لیوافارما از سوی کاربر است.

کاربران زیر سن قانونی (تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران برای انجام معاملات و تصرف در امور مالی) مشمول خدمات لیوافارما نمی باشند. اگر سن شما از حد مجاز کمتر است، مجاز به استفاده از خدمات یا استفاده از سایت لیوافارما نخواهید بود. برای پذیرش و فعالیت در سایت لیوافارما باید سن قانونی داشته باشید.

با توجه به موارد فوق، اگر زیر ۱۸ سال سن دارید، لطفاً از والدین، اعضای خانواده (با سن قانونی) و یا سرپرست قانونی خود درخواست کنید این شرایط را مطالعه کنند. در چنین مواردی، سند “شرایط استفاده از سایت” به عنوان قراردادی الکترونیکی بین والدین، اعضای خانواده (با سن قانونی)، یا سرپرست قانونی شما با لیوافارما می باشد.

هر کاربر تنها باید یک حساب کاربری فعال در سایت لیوافارما داشته باشد. در ضمن هرگونه خرید، فروش، تجارت و یا انتقال حساب کاربری به شخص دیگر ممنوع می باشد.

حساب کاربری، رمز عبور و امنیت

کاربران می توانند به صورت عضو یا مهمان از سایت لیوافارما استفاده کرده و خدمات دریافت نمایند. هرچند کاربران مهمان به تمامی بخش ها و خدمات سایت دسترسی نخواهند داشت. لیوافارما توصیه می کند برای استفاده بهتر و کامل تر از سایت، در فروشگاه عضو شوید.

تعریف کاربر

عضو

لیوافارما بخشی از خدمات را به واسطه سایت در اختیار کاربران عضو قرار می دهد، کاربران عضو، به کاربرانی اطلاق می شود که شرایط استفاده از سایت را پذیرفته اند و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام را در اختیار لیوافارما قرار داده اند. با توجه به این مورد و بعد از اتمام ثبت نام، هر کاربر یک شناسه (نام کاربری یا همان ایمیل) و رمز عبور دریافت خواهد کرد که با وارد کردن آنها در صفحه ورود اعضا، می تواند وارد پنل کاربری خود شده و از تمامی خدمات لیوافارما استفاده کند.

همچنین در نظر داشته باشید که با پذیرش شرایط استفاده از سایت، کاربر مسئول نگهداری از حساب کاربری خود می باشد و مسئولیت هر گونه فعالیتی در سایت که با شناسه کاربری وی انجام گرفته است را می پذیرد. لذا خسارت ناشی از استفاده ناصحیح و سوءاستفاده اشخاص دیگر از حساب کاربری وی (به دلیل سهل انگاری در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب) متوجه شخص کاربر می باشد.

کاربر مؤظف است هرگونه سوءاستفاده از حساب کاربری و یا تخلف توسط اشخاص دیگر را به لیوافارما گزارش دهد.

همچنین کاربر مؤظف است برای استفاده کامل و از خدمات ثبت سفارش، اطلاعات ارائه شده در قسمت پروفایل را به صورت واضح، صحیح و کامل وارد کند و در صورت هرگونه تغییر آن ها را به روز کند. کاربر تنها می تواند از حساب کاربری خود استفاده کرده و استفاده از اطلاعات حساب کاربران دیگر برای استفاده از خدمات سایت ممنوع می باشد.

لیوافارما این حق را دارد که اطلاعات ارائه شده در حساب های گزارش شده را بررسی کند و یا حساب کاربرانی که ناقض قوانین سایت هستند را تعلیق و یا مسدود کرده و حق هر گونه استفاده از سایت توسط کاربر (استفاده فعلی یا در آینده) را سلب نماید.

مهمان

لیوافارما همچنین اجازه دسترسی پیش بینی شده ای به خدمات برای کاربران غیرعضو (کاربران مهمان) را فراهم آورده است. کاربران مهمان قادر خواهند بود مطالب سایت را بازدید کرده و از خدمات مشترک ارائه شده بین اعضای عضو و غیرعضو استفاده نمایند. با این وجود کاربران مهمان اجازه دسترسی به خدمات و قسمت های مخصوص اعضا را ندارند و برای بهره مندی و استفاده از تمامی خدمات و بخش های سایت، لیوافارما پیشنهاد می کند در فروشگاه عضو شوید. این خدمات ممکن است به صورت دوره ای تغییر کند و تغییرات در بخش ها یا خدمات، توسط لیوافارما به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

کاربران برای استفاده از بعضی از بخش ها و خدمات سایت، ممکن است از ارائه اطلاعات شخصی واقعی خودداری کنند. این امکان وجود دارد لیوافارما برخی از اطلاعات شما را برای همکاری با سایر وبسایت های مرتبط، تأمین کنندگان و یا شرکت های مشاور استفاده کند. در نظر داشته باشید این اطلاعات شامل اطلاعات سفارش/خرید خواهد بود و لیوافارما از ارائه، استفاده و افشا هرگونه اطلاعات شخصی خودداری می کند.

اطلاعات مرتبط با پرداخت

در حال حاضر بازدید از وبسایت و استفاده از خدمات عمومی و یا مشترک سایت، شامل هیچگونه هزینه ای نمی شود. خدمات و بخش هایی که نیازمند پرداخت هستند توسط لیوافارما نمایش داده می شود و کاربران بعد از تأیید پذیرش شرایط استفاده از سایت و قوانین پرداخت، اقدام به پرداخت برای یک سفارش می کنند.

لیوافارما هیچگونه مبلغی بابت خدمات به صورت مخفی نخواهد گرفت و در صورت تغییر در هزینه های پرداخت، آن را به کاربر اطلاع رسانی خواهد کرد. لیوافارما می تواند در هر زمانی، هزینه های استفاده از خدمات جدید یا یک خدمت خاص را تعیین کند و یا تغییر دهد.

کاربر باید برای استفاده از خدمات ثبت سفارش، پرداخت و پیگیری، اطلاعات صحیح و دقیق کارت بانکی خود را در فرم پرداخت درگاه اینترنتی بانک وارد کند و همچنین مطمئن باشد اطلاعات محرمانه کارت بانکی توسط لیوافارما رصد و یا ذخیره نخواهد شد. تمامی اطلاعات پرداختی تنها بین درگاه بانک و کاربر، محفوظ می باشد و فرایند پرداخت و تراکنش توسط درگاه بانک به صورت خودکار، با توجه به اطلاعات دریافتی از کاربر صورت می پذیرد.

کاربر حق استفاده از کارت بانکی یا از اطلاعات حساب شخص دیگری که قانوناً متعلق به او نیست را به منظور پرداخت و ثبت سفارش شخصی ندارد و در صورت بروز جرم، شکایت، تقلب و موارد مشابه حین و بعد از فرایند پرداخت، لیوافارما هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و می تواند مطابق با قانون، حکم دادگاه و یا مطابق با قوانین شرایط حریم خصوصی و شرایط استفاده از سایت، اطلاعات مورد نظر را در اختیار مراجع ذیربط قرار دهد.

کاربر مسئول حفظ و نگهداری از اطلاعات کارت و حساب بانکی خود می باشد و لیوافارما هیچگونه دخل و تصرفی در اطلاعات کارت و یا ذخیره سازی آنها ندارد و قادر به رصد و ذخیره اطلاعات محرمانه بانکی وی نمی باشد. لیوافارما به صراحت هر گونه سوءاستفاده از کارت و حساب بانکی کاربر را رد می کند و بیان می دارد، تمامی مسئولیت های حفظ و نگهداری از اطلاعات شخصی و محرمانه کارت و حساب بانکی شما، بر عهده شخص کاربر می باشد. لیوافارما توصیه می کند از در اختیار گذاشتن اطلاعات حساب خود با اشخاص دیگر اکیداً خودداری فرمایید.

برای پرداخت و ثبت سفارش به صورت نهایی، نیاز به استفاده از کارت یا حساب بانکی و پذیرش قوانین و مقررات بانک و سایت لیوافارما دارید. با پرداخت نهایی، شما تمام قوانین مربوط به قوانین بانکی و شرایط استفاده از سایت لیوافارما را می پذیرید.

وظایف کاربر و نقش لیوافارما

لیوافارما با تعریف شناسه کاربری برای ورود، به کاربر حق دسترسی به بخش های اختصاصی اعضا، خدمات، ثبت سفارش و پرداخت را می دهد. این شناسه کاربری محدود به سایت لیوافارما می باشد و قابلیت خرید و فروش و استفاده های ناقض قوانین را ندارد و لیوافارما در هر زمانی که صلاح بداند، می تواند با توجه به قوانین و شرایط استفاده، آنرا مسدود و یا محدود کند.

کاربر مؤظف است از شناسه کاربری خود، تنها در جهت تعاریف و قوانین و شرایط استفاده سایت لیوافارما استفاده کند.

کاربر به هیچ وجه حق استفاده از ربات، برنامه، الگوریتم یا متدولوژی یا هر فرآیند دستی مشابه یا معادل که باعث صدمه به سایت، خارج کردن اطلاعات مرتبط با کاربران و سایت و یا دستیابی به اطلاعات محرمانه کاربران شود، را ندارد و در صورت بروز هرگونه مشکل مرتبط، موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

کاربر می بایست در صورت مشاهده هر گونه تخطی، تخلف، محتوی ناقض قوانین سایت و استفاده های غیرمجاز توسط اشخاص دیگر، لیوافارما را مطلع سازد.

شرایط و قوانین انتشار نظر در بخش نظرات کاربران

لیوافارما در جهت ارائه خدمات بهتر همانند سایر سایت ها، اقدام به گنجاندن بخش نظرات در سایت خود کرده است. کاربران عزیز می توانند با استفاده از بخش نظرات، تجارب و اطلاعات خود را برای تصمیم گیری و کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول، در اختیار دیگران قرار دهند. لیوافارما روی نظرات ارسالی نظارت دارد و نظراتی که ناقض قوانین سایت هستند، به نمایش در نخواهند آمد. لیوافارما این حق را دارد که در مورد نظردهنده تصمیم گیری کند و در صورت صلاحدید، دسترسی کاربر را مسدود و یا محدود کند.

لیوافارما هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات ارائه شده ندارد و درستی یا رد آن ها را تأیید نمی کند. در نظر داشته باشید در فرایند انتخاب تنها به نظرات داده شده تکیه نکنید.

– کاربر حق ارسال نظر به وسیله حساب کاربری شخصی دیگر را ندارد

– نظرات ارسالی می بایست تنها در رابطه با محصول بوده و از ارسال نظرات راجع به مطالب دیگر و یا محصولات دیگر خودداری شود

– تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین شرایط استفاده از سایت، ارسال نمایند و لیوافارما این حق را دارد پس از بررسی جنبه های قانونی، نظر را نمایش دهد و یا رد کند

– لیوافارما تصریح می دارد به طور کلی ارسال نظرات مضر، آزاردهنده، کفرآمیز، افترا آمیز، ناخوشایند، غیر اخلاقی، غیر شرعی، محرمانه، امنیتی، تهاجمی، نفرت انگیز یا نژادپرستانه، ناسنجیده، مرتبط و یا تشویق به تقلب و پولشویی یا قمار، و یا هرچیز مرتبط دیگری که غیرقانونی است، کاملاً ممنوع می باشد و علاوه بر عدم انتشار، لیوافارما این حق را دارد که حساب کاربری کاربر خاطی را مسدود و یا محدود نماید

– کاربر می بایست برای راحتی در خواندن مطالب و تسریع در برداشت اطلاعات از زبان فارسی برای ارسال نظر استفاده کند. نظرات ارسال شده به زبان فینگلیش یا کیبورد انگلیسی نمایش داده نخواهند شد

– کاربر می بایست مطالب واقعی را بیان کند و از پخش شایعات شنیده شده در مورد محصول، اغراق و مبالغه و ارسال مطالب غیر واقع خودداری کند

– بخش نظرات تنها به ارسال دیدگاه ها مربوط می باشد، لذا کاربر می بایست از طرح سؤال خودداری نماید

– در جهت حفظ احترام به نظرات دیگر کاربران، کاربر می بایست تنها به بیان تجارب، اطلاعات و دیدگاه خود از محصول بپردازد و از هر گونه انتقاد، پاسخ به نظرات یا توهین به نظر دیگر کاربران خودداری نماید

– کاربر مؤظف است نظرات خود را با ادبیات نوشتاری ارسال نماید. بهترین نظرات، نظراتی هستند که کاربردی، واقعی، واضح، کوتاه و با ادبیات نوشتاری ارسال شده اند. از اینرو لیوافارما پیشنهاد می دهد کاربران در ارسال نظرات، از سبک محاوره ای، نظرات طولانی و خسته کننده، غیر واقع، مبهم و یا شایعات استفاده ننمایید

– کاربر حق جعل مطالب و عناوین شخصی یا دولتی، به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم، برای ارسال نظر را نخواهد داشت

– کاربر مجاز به ثبت و درج لینک و یا تبلیغات در نظرات خود نمی باشد

– تایید نطرات یک فعالیت انسانی می باشد. تمامی نظرات ارسالی در وبسایت توسط لیوافارما بازبینی و پس از تایید، منتشر خواهند شد.

– کاربر با درخواست ارسال نظر، تمام قوانین سایت را می پذیرید

حقوق مالکیت معنوی

تمامی مطالب سایت، فرآیندها، انتخاب ها و ترتیب آنها، متن ها، گرافیک، رابط کاربری، رابط بصری، صدا و موسیقی (در صورت وجود)، آثار هنری و کدهای کامپیوتری در متن وب سایت متعلق به لیوافارما یا مجوز دهندگان آن است و طراحی، ساختار، انتخاب، هماهنگی، بیان، نگاه و احساس و ترتیب این محتوا توسط قوانین حق تکثیر، ثبت اختراع و علامت تجاری و سایر حقوق مالکیت معنوی تحت حمایت قوانین مربوطه و قوانین جمهوری اسلامی ایران، محافظت می شود.

لیوافارما حق ویرایش و یا تغییر محتوا را، با توجه به شرایط و قوانین استفاده از سایت، در هر زمانی برای خود مجاز می داند.

علائم تجاری، آرم ها و علامت های خدمات نمایش داده شده در وب سایت، متعلق به لیوافارما، فروشنده، فروشندگان یا اشخاص ثالث مربوطه می باشد. استفاده از محتوا و مطالب سایت لیوافارما جهت هرگونه استفاده غیرقانونی مجاز نمی باشد. همچنین استفاده از محتوا و مطالب منتشر شده در لینک های فوتر سایت به صورت قانونی، شرعی، عرفی و اخلاقی مشکل داشته و حرام می باشد.

سلب مسئولیت

لیوافارما هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات ارائه شده کاربر برای ثبت نام ندارد و در صورت نیاز برای سفارش های ثبت شده و یا پیگیری های مربوطه حق دریافت اطلاعات را خواهد داشت.

لیوافارما هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده در رابطه با کارت یا حساب های بانکی کاربران ندارد.

حفظ، صیانت و نگهداری اطلاعات شخصی حساب های کاربری برعهده کاربر و با توجه به توافقنامه ی کاربر با بانک می باشد و لیوافارما هیچگونه احاطه ای برای رصد و یا ذخیره این اطلاعات ندارد.

هرگونه فعالیت کاربر در لیوافارما به منزله پذیرش شرایط استفاده از سایت می باشد و مسئولیت تخلفات، تخطی ها، عدم توجه به قوانین سایت، استفاده غیر متعارف و غیرمجاز از بخش ها و خدمات سایت و تبعات حاصله از این موارد برعهده شخص کاربر می باشد.

گزارش تخلف یا سوء استفاده

کاربر حق دارد در صورت مشاهده هر گونه تخلف، تخطی، نقض قوانین استفاده از سایت در رابطه با بخش های مختلف سایت، خدمات و یا مشاهده محتوا یا مطلبی که حقوق مادی و معنویش را متعلق به خود می داند، به لیوافارما اطلاع رسانی کرده و آنرا گزارش دهد.

ارتباطات

هرگونه استفاده از بخش ها، خدمات، ثبت سفارش، ارسال و دریافت تیکت، ایمیل و یا مطلبی به پشتیبانی و یا از پشتیبانی لیوافارما، به منزله توافق کامل کاربر با قوانین شرایط استفاده از سایت می باشد. کاربر می پذیرد که اطلاعات تماس ارائه شده در پروفایل کاربری را به صورت دقیق و صحیح وارد نموده و لیوافارما از این طریق می تواند با کاربر در تماس باشد. مسئولیت هرگونه عدم توجه، سهل انگاری و یا نادیده گرفتن قوانین شرایط استفاده از سایت لیوافارما بر عهده کاربر می باشد.

لیوافارما حق دارد جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا سایر موضوعات مرتبط، برای اعضای سایت، ایمیل یا اعلان ارسال نماید.

فورس ماژور (حوادث قهریه)

تمامی شرایط و قوانین سایت لیوافارما در شرایط عادی قابل اجرا بوده و در صورت بروز حوادث قهریه همانند اعتصاب، سیل، مخاطرات آب و هوایی، سهمیه بندی های مرتبط، از بین رفتن ابزار و وسایل ارتباطاتی، زلزله، بیماری های اپیدمیک، جنگ، اقدامات تروریستی، اغتشاشات، عملیات دشمنان، محاصره، تحریم و هر آنچه فراتر از شرایط تحت کنترل لیوافارما یا اشخاص و نهادهای ثالث ذیربط باشد، لیوافارما هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

انتقادات و پیشنهادات

لیوافارما از ارائه هرگونه انتقاد، پیشنهاد و نظرات راجع به سایت، خدمات و عملکرد فروشگاه استقبال می کند. لیوافارما از اطلاعات شما جهت بهتر شدن سایت و افزایش کارایی سایت استفاده خواهد کرد و این اطلاعات را به هیچ شخص یا نهاد خاصی ارائه نخواهد داد. لیوافارما خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند.

با توجه به این موارد لیوافارما می تواند در سایت دخل و تصرف کرده و محتوا یا مطالبی را ویرایش، حذف و یا اضافه کند. هر گونه تغییر در شرایط استفاده از سایت، بخش ها و خدمات سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

سیاست های خریدار و فروشنده

سیاست های خریدار و فروشنده

 “سیاست های خریدار و فروشنده” در قالب قوانین و یک سند الکترونیکی و به عنوان قرارداد الکترونیکی (سند قانونی بین خریدار، فروشنده و لیوافارما)، جهت مشخص نمودن رویه ها و قوانین و مقررات در این سایت تنظیم شده است. تمامی مطالب و فعالیت های سایت لیوافارما مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است،  همچنین هرگونه استفاده و فعالیت کاربر یا فروشنده در هر قسمتی از سایت، به منزله پذیرش قوانین مذکور، قوانین مرتبط با سایت و آگاهی از نحوه استفاده از خدمات لیوافارما می باشد.

پذیرش سیاست های خریدار و فروشنده نیازمند هیچگونه امضای فیزیکی، الکترونیکی و یا دیجیتال نمی باشد.

لطفاً قبل از استفاده یا ثبت نام در سایت لیوافارما و یا دسترسی به بخش ها، اطلاعات یا خدمات از طریق سایت، این شرایط را با دقت بخوانید. اگر موافق پذیرش این شرایط نیستید، لطفاً از سایت لیوافارما استفاده نکنید.

 این قرارداد به طور رسمی تعیین کننده قوانین و رفتار مابین خریدار و فروشنده بوده و طرفین ملزم به پذیرش و اجرای آن می باشند.

 وب سایت لیوافارما یک پلت فرم الکترونیکی در قالب یک بازار الکترونیک و واسطه ای است که هدف آن تبلیغ، نمایش و ارائه محصولات برای فروش می باشد. در نظر داشته باشید که استفاده از خدمات لیوافارما و ثبت سفارش به معنای پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین لیوافارما از سوی کاربر و فرونده می باشد.

خریدار

خریدار به کاربر یا شخصی اطلاق می شود که به وسیله سیستم خانگی و یا تلفن همراه خود، از طریق سایت اصلی یا یکی از زیرمجموعه های سایت لیوافارما به آدرس  www.levvapharma.com و به واسطه نمایش محصولات مختلف اقدام به انتخاب و خرید از سایت می کند.

 فروشنده

 فروشنده به فردی(اعم از حقیقی و حقوقی) اطلاق می شود که اقدام به ارائه خدمات، محصولات و سفارشات ویژه نموده و هزینه آن را دریافت می کند. فروشنده در این سایت شخصیت حقوقی لیوافارما بوده و در قبال خدمات خود مسئولیت دارد.

توجه داشته باشید تمامی قوانین مندرج در سایت لیوافارما برای کاربر، خریدار و فروشنده به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم صدق کرده و گروه های مذکور ملزم به پذیرش و اجرای آن ها هستند.

اگر با پذیرش شرایط و قوانین مندرج لیوافارما مخالفید لطفاً هیچگونه فعالیت و یا تلاشی برای خرید از این سایت انجام ندهید.

قوانین مندرج در سایت  ممکن است در گذر زمان تغییر کنند، لیوافارما از خریداران و فروشندگان درخواست می کند به صورت مداوم پیگیر تغییرات انجام شده باشند و آنرا یکی از وظایف مهم استفاده کنندگان از سایت به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم می داند.

لیوافارما درخواست می کند به طور منظم از وب سایت دیدن کنید تا آخرین تغییرات در شرایط ارائه، نمایش و خرید و فروش را مشاهده کنید.

پیشنهاد و پذیرش محصول

خریدار پس از انتخاب در صورتی که موافق خرید محصول باشد اقدام به ثبت سفارش و یا پرداخت می کند. خریدار با ثبت و یا پرداخت سفارش، تمامی قوانین سایت و یا قوانین و شرایط  ثابت و یا متغیر را می پذیرد. شرایط هر محصول در صفحه جزئیات آن نمایش داده شده و قابل مشاهده است.

خریدار به طور مستقیم و یا غیر مستقیم می پذیرد که لیوافارما در هر زمانی با توجه به شرایط، مدارک و صلاحدید، دسترسی و یا استفاده از سایت را برای اشخاص مذکور محدود و یا مسدود کرده و ارائه، نمایش، پذیرش و انجام سفارشات خاصی را لغو کند.

محصول (ها)

لیوافارما به حقوق مالکیت معنوی تمام اشخاص احترام می گذارد. اگر بر این باورید که حقوق مالکیت معنوی و فکری شما به هر دلیلی نقض شده است توسط ارسال ایمیل این موضوع را به لیوافارما گزارش دهید.

موجودی، خدمات، پیشنهادات و قیمت های محصولات نمایش داده شده در سایت می تواند بدون اطلاع قبلی به لیوافارما و یا خریدار، توسط فروشنده تغییر کند و یا شرایطی پیش آید که سفارش بعد از اتمام موجودی، تهیه شده و برای خریدار ارسال شود.

اگر سفارش توسط خریدار ثبت و پرداخت شده باشد و از طرف فروشنده و یا لیوافارما لغو شود، مبلغ پرداخت شده به خریدار عودت داده خواهد شد.

تمامی محصولات ارائه داده شده توسط فروشنده باید مطابق با قوانین خرید و فروش کالا در کشور و مندرج در وبسایت لیوافارما باشند و شامل هزینه های پرداخت نشده مصوب و یا به صورت غیرقانونی نباشند.

محصولات ارائه شده در سایت شامل توضیحات کافی و لازم بوده و اطلاعات آن به صورت واقعی ارائه می شود.

سیاست های قیمت گذاری

موجودی، خدمات، پیشنهادات و قیمت های محصولات نمایش داده شده در سایت می تواند بدون اطلاع قبلی به خریدار توسط فروشنده تغییر کند و یا به دلایل فنی قیمت نمایش داده شده و یا ثبت شده به صورت اشتباه نمایش داده شود. این تغییرات در اسرع وقت توسط لیوافارما شناسایی و تصحیح خواهند شد. در صورت بروز چنین مشکلاتی لیوافارما و یا فروشنده می توانند از پذیرش و یا ارسال سفارش اجتناب کنند، در صورت پرداخت وجه سفارش، وجه پرداختی توسط لیوافارما به خریدار عودت داده خواهد شد.

تمامی قیمت ها شامل مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود مگر اینکه لیوافارما خلاف آنرا اطلاع رسانی کند.

لغو سفارش

لغو سفارش توسط لیوافارما:

ممکن است سفارشاتی وجود داشته باشد که فروشنده قادر نباشد آن ها را به خریدار تحویل دهد، در این صورت لیوافارما می تواند سفارشات مذکور را با هماهنگی و اطلاع رسانی به خریدار لغو نمایند. برخی از این شرایط عبارتند از: عدم دسترسی به محصول، مقادیر سفارشات و یا اشتباهات فنی در قیمت گذاری و اطلاع رسانی جزئیات محصول. فروشنده همچنین ممکن است قبل از پردازش هر سفارش، نیاز به تأیید یا دریافت اطلاعات اضافی از طرف خریدار داشته باشد.

اگر سفارش بعد از پرداخت وجه لغو شود، لیوافارما وجه پرداختی را در صورت اعتبار مدت زمان تعیین شده برای بازگشت و با توجه به شرایط و قوانین سفارش بازگشتی، به خریدار عودت خواهد داد.

لغو سفارش توسط خریدار:

در صورت لغو سفارش، پس از ارسال، از طرف خریدار، لیوافارما حق رد درخواست لغو سفارش را خواهد داشت. و قبل از ارسال امکان لغو سفارش از سوی فروشنده محفوظ و هزینه دریافتی به خریدار عودت داده خواهد شد.

هرگونه فعالیت خریدار در لیوافارما به منزله پذیرش شرایط استفاده از سایت می باشد و مسئولیت تخلفات، تخطی ها، عدم توجه به قوانین سایت، استفاده غیر متعارف و غیرمجاز از بخش ها و خدمات سایت و تبعات حاصله از این موارد برعهده شخص کاربر می باشد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرایند عضویت، ثبت، ارسال و دریافت سفارش و خدمات پس از فروش شامل خدمات تعویض و رفع مشکلات احتمالی از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.